Volejte 731 619 409

Přihlásit se do systému

Financovaní

Nemáte dostatek finančních prostředků na nemovitost, která se Vám zalíbila. Naši úvěrový specialisté Vám nabídnou nejnovější informace ze světa hypoték a to zcela ZDARMA.

PROČ financovat nemovitost PRÁVĚ přes NÁS?

  1. Konzultace ZDARMA
  2. Naši specialisté mají dlouhodobé zkušenosti
  3. Nemusíte nikam jezdit, jsme schopni přijet za Vámi
  4. Máme individuální přístup v jednání s bankami a stavebními spořitelnami
  5. Předložíme nezávislé nabídky a společně vybereme nejvýhodnější řešení pro Vás

Služby pro naše klienty

Hypoteční úvěr

Banky ho nabízí jako dlouhodobý úvěr, kterým můžete financovat nákladné záležitosti jako je nákup nemovitosti nebo rekonstrukce. Tomu se říká účelový úvěr. Existuje ale i neúčelový úvěr, kde můžete peníze použít prakticky na cokoli a říkáme mu "americká hypotéka". Úrokovou sazbu si můžete vybrat jako pohyblivou nebo ji na pár let zafixovat. Pro získání hypotečního úvěru musíte mít zástavní právo k nemovitosti.


Stavební spoření

Je to dlouhodobý druh účelového spoření, který je určený hlavně k financování bydlení. Poskytuje výhodné zhodnocení naspořené částky, státní podporu až do výše 2 000 Kč a možnost získání úvěru za zvýhodněných podmínek. Jakmile uplyne vázací období 6 let, můžete naspořené prostředky použít na cokoli. 


Refinancování

Refinancování je nový úvěr s lepšími podmínkami. Tímto úvěrem můžete splácet již existující hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření. Zajistíte si tak snížení pravidelných splátek a ušetříte finanční prostředky.


Naši partneři

Banky

Stavební spoření


Chci finančního poradce

{{kontaktni-formular}}