Volejte 731 619 409

Přihlásit se do systému

Služby

Filozofie této společnosti je nabídnout klientům širokou nabídku služeb a to jak právních, finančních tak i možnost vlastního prodeje nemovitosti. Jsme si vědomi toho, že se svět stále mění, a je potřeba se mu přizpůsobovat, proto i my nabízíme vždy něco navíc...


Hledáte vhodnou a spolehlivou realitní kancelář? Vyberte si svého profesionála v tomto oboru, na cestě k prodeji Vaši nemovitosti.

Rozhodli jste se pro jeden z nejdůležitějších kroků ve Vašem životě. Vložte svou důvěru do naši společnosti a zjistíte, že u nás najdete nabídky realitních makléřů i inzerentů.


Nemáte dostatek finančních prostředků na nemovitost, která se Vám zalíbila. Naši úvěrový specialisté Vám nabídnou nejnovější informace ze světa hypoték a to zcela ZDARMA.

Potřebujte právní služby, nebo právní radu? Náš advokát pro Vás nachystá všechny potřebné a důležité dokumenty k prodeji nemovitosti.


Průkaz energetické náročnosti budovy je dokument, kterým se vypočítává spotřeba spotřebovávané energie budovy. Povinnost vlastnit PENB při prodeji nebo pronájmu nemovitosti platí od 1. 1. 2013.

Prodejte si nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře, bez realitního makléře a řiďte si průběh prodeje od začátku až do konce.